Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує!

Дата: 11.06.2021 11:02

Робота є! Шукати її навчать у службі зайнятості!

У Богуславській районній філії Київського обласного центру зайнятості проводять майстер-класи на тему «Сучасні джерела пошуку роботи».

Основною метою цих заходів є ознайомлення учасників із сучасними джерелами пошуку роботи, їх перевагами та недоліками, необхідністю їх щоденного опрацювання. Шукаючи роботу, потрібно бути максимально активним. Найголовніше правило – вірити в себе та свій професіоналізм.

Запорука успіху у працевлаштуванні – це активність та гнучкість шукачів, здатність до оволодіння новими знаннями та вміннями, використання кожної можливості задля підвищення власної конкурентоспроможності та вирішення питання працевлаштування.

Фахівці філії фахово відповідають на всі запитання, а також надають контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.