Міський голова Віталій Хоменко взяв участь в меморіальному заході з нагоди  Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Дата: 22.06.2021 10:08

До покладання квітів до обеліску Слави, присвяченому всенародному вшануванню  пам’яті полеглих під час Другої світової війни, увічненню пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни долучились і заступники міського голови Олександр Салата, Олександр Гогуля, секретар ради Владислав Шпак, начальник соціально-гуманітарного управління Оксана Поліщук та начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Куценко.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!