Міський голова Віталій Хоменко взяв участь в меморіальному заході з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
Дата: 22.06.2021 10:08
Кількість переглядів: 524
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/c61572488a99ce99d89a73b215a6545e.jpg)
Міський голова Віталій Хоменко взяв участь в меморіальному заході з нагоди Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
До покладання квітів до обеліску Слави, присвяченому всенародному вшануванню пам’яті полеглих під час Другої світової війни, увічненню пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни долучились і заступники міського голови Олександр Салата, Олександр Гогуля, секретар ради Владислав Шпак, начальник соціально-гуманітарного управління Оксана Поліщук та начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Куценко.
Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/4101501149e352ee95ff06bb8b9afcfa.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/93c38848ea1844ad1915ccea0d158c92.jpg)
« повернутися