Міський голова Віталій Хоменко провів особистий виїзний прийом громадян в селах Мисайлівка, Саварка, Шупики

Дата: 22.06.2021 14:57

Сьогодні жителі громади  звертались до міського голови з різних питань. Мешканці села Саварка просять міську владу посприяти у питаннях вирішення проблеми освітлення вулиць та завезення піску на місцеві пляжі.

А от в селі Шупики жителі скаржилися на місцевого підприємця, який перекрив польову дорогу. Так як на органи місцевого самоврядування покладено завдання вирішення земельних спорів, міський голова запропонував запросити спеціалістів землевпорядних організацій, щоб  встановити  межові знаки згідно технічної документації.