Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури

Дата: 23.06.2021 11:00

22 червня 2021 року в малому залі засідань Богуславської міської ради відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури виконавчого комітету Богуславської міської ради, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів міської ради, установ, та організацій.

На засіданні було розглянуто ескізний проект «Капітальний ремонт благоустрою центральної площі Ярослава Мудрого між вулицями Миколаївська та Франка в м.Богуслав Київської області»За результатами розгляду та обговорення проектної документації, після врахування всіх зауважень, члени  архітектурно-містобудівної ради проголосували за пропозицію схвалити проектну документацію «Капітальний ремонт благоустрою центральної площі Ярослава Мудрого між вулицями Миколаївська та Франка в м.Богуслав Київської області»  та рекомендувати її для подальшого затвердження.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради:

- проект погоджено та рекомендовано до затвердження виконавчим комітетом Богуславської міської ради при умові врахування висунутих зауважень ( «за» - 10 голосів, «проти» - 0 голосів, «утримався» - 0 голосів.).