Засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради

Дата: 24.06.2021 13:50

Сьогодні в залі засідань Богуславської міської ради відбулось 7 засідання виконавчого комітету Богуславської міської ради, на якому розглядали такі питання:

1.Про результати роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого  комітету  Богуславської міської ради за перше півріччя  2021 року

2.Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Богуславської міської територіальної громадина 2022-2024 роки,  складання  проєкту бюджету Богуславської міської територіальної громади  на 2022 рік, організації  виконання  бюджету Богуславської міської територіальної громади на 2022 рік та організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету Богуславської міської територіальної громади за 2021 рік.

3.Про  план роботи  виконавчого   комітету Богуславської міської ради  на  ІІІ квартал 2021 року.

4.Про надання дозволу на розміщення святкової торгівлі та дитячих атракціонів.

5. Про внесення змін  до  рішення виконавчого комітету Богуславської міської ради  №28/3 від 24 лютого 2021 року  «Про утворення комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки  та  надзвичайних   ситуацій  при виконавчому  комітету Богуславської міської ради».

6.Про зміну  статусу  будівлі.

7.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

8.Про надання дозволу на проведення    проектно-вишукувальних робіт

9. Про  надання  дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг

10. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна

11. Про надання згоди на отримання вихідних даних для проєктування об’єкту будівництва

12.Про надання дозволу на проведення  проектно-вишукувальних робіт по реконструкції  системи газопостачання квартир в багатоквартирних будинках

14. Про затвердження проєктної документації

15.Про надання дозволу на влаштування безперешкодного доступу до об’єктів та інші.