Богуславська громада святково відзначила вручення нагород випускникам-медалістам 2021 року

Дата: 30.06.2021 13:01

29 червня 2021 року відбулося урочисте вручення золотих та срібних медалей випускникам закладів середньої освіти Богуславської територіальної громади  2021 року. У заході взяли участь міський голова Віталій Хоменко, начальник відділу освіти Ольга Духан, випускники, їхні батьки, педагоги та директори загальноосвітніх закладів Богуславщини.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Віталій Хоменко. Він побажав колишнім школярам наснаги, оптимізму, впевненості у виборі майбутньої професії та успіхів у житті. Віталій Миколайович також подякував керівникам шкіл, педагогам, батькам, які докладали зусиль, щоб діти змогли показати високі успіхи у навчанні.

Медалі за кращі здобутки у навчанні отримали 10 учнів, з них 8 золотих і  2 срібні. Це талановиті та працелюбні юнаки та дівчата, які своєю наполегливою працею заявили про себе, своїх учителів та рідні освітні заклади.

Серед нагороджених учні Богуславського навчально-виховного обєднання «Ліцей №3 – Мала академія наук»:

Данілова Марія Володимирівна (золота медаль)

Давидова Альона Сергіївна (золота медаль)

Потьомкіна Даря Олегівна (срібна медаль)

Учні Богуславського академічного ліцею №1:

Алданова Даря Віталіївна (золота медаль)

Жмайло Дмитро Олександрович (золота медаль)

Орло Олена Олексіївна (золота медаль)

Любченко Діана Сергіївна (золота медаль)

Новік Олександр Олександрович (золота медаль)

Олефіренко Катерина Вадимівна (срібна медаль)

Дибинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»: