Засідання тимчасової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської міської територіальної громади

Дата: 30.06.2021 15:05

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Олександра Салати відбулось засідання тимчасової комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської міської територіальної громади. На порядку денному розглядали наступні питання:

1. Про протиепідемічний стан на території Богуславської територіальної громади, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

2. Про вжиття необхідних заходів для збереження та запобігання передчасним руйнуванням покриття автомобільних доріг загального користування на території Богуславської територіальної громади у період спекотної погоди (при температурі повітря вище +28 градусів С°).

3. Щодо вуличного протипожежного водопостачання у м. Богуслав

4. Про протипожежний   стан об'єктів   та житлових будинків, розташованих на території Богуславської громади.

5. Щодо дотримання правил та забезпечення пожежної безпеки на сільськогосподарських угіддях у лісових масивах і природних екосистем в пожежонебезпечний період 2021 року на території Богуславської ТГ

6. Щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них

7. Фото без опису