Робочий візит голови Обухівської районної державної адміністрації до Богуславської територіальної громади

Дата: 08.07.2021 16:41

Голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон, голова Обухівської районної ради Антон Карманов, представники Обухівської окружної прокуратури, управління ДСНС, військового комісаріату, лікарні та податкової інспекції з робочим візитом завітали до Богуславської територіальної громади. Мета візиту очільників району — обговорення шляхів спільної співпраці щодо вирішення питань розвитку громади.

Під час візиту було проведено нараду з керівництвом громади, в ході якої розглянуті питання стану виконання та наповнення бюджету, підготовки закладів освіти до нового навчального року та дотримання протипожежної безпеки в них, діяльність Богуславської лікарні та шляхи заохочення до праці молодих спеціалістів, розвиток туризму та підприємницької діяльності.

Також  Олександр Вікторович поцікавився процесом розвитку громади. Керівник району підкреслив, що держава всіляко сприяє процесу об’єднання територіальних громад і новостворені громади отримують можливість безпосередньо управляти та використовувати ресурси на своїй території.

За підсумками зустрічі були напрацьовані подальші кроки для вивчення та вирішення піднятих під час зустрічі питань.