Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Дата: 09.07.2021 14:14

09 липня 2021 року інспекторським складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області  проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту  ПрАТ «Богуславський ХПП» що знаходиться на території Богуславської ТГ. В ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння та комплектація пожежного автомобіля, системи оповіщення та евакуації людей, протипожежне водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність роботи підприємства. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.