Природно - заповідним  територіям на Богуславщині -  бути  !

Дата: 09.07.2021 14:28

Природно - заповідним  територіям на Богуславщині -  бути  !

Програмою діяльності  Кабінету Міністрів України  передбачено збільшення частки природоохоронних територій шляхом розширення існуючих та створення нових територій природно - заповідного фонду.

Відповідно до Закону України «Про Основні засади ( стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року» передбачено збільшення та розширення заповідних територій у 2025році до 12,5% від загальної території країни, а у 2030 - до 15%.

На сьогодні мережа територій та об’єктів природно - заповідного фонду Київської області складає 238 об’єктів, загальною площею 292,4 тис.га, що становить 10,4% від площі області. Богуславська громада має 2 об’єкти  заповідання - Регіональний ландшафтний парк «Богуславль» та геологічну пам’ятку місцевого значення «Відслонення богуславських гранітів»  площею 7,5 га., або 0,01%. Наразі,  виконавчим комітетом Богуславської міської ради проводяться  заходи щодо створення і розширення територій та об’єктів природно- заповідного фонду на території громади.

Пидюра  П.І., провідний спеціаліст відділу агропромислового розвитку, екології та використання земель с/г земель

(фото - С.Хмельов)