Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує!

Дата: 14.07.2021 10:46

МІНІ-ЯРМАРОК В БОГУСЛАВІ!

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в "Міні-ярмарці вакансій" з ПрАТ «Вентиляційні системи» яка відбудеться 15 липня 2021 о 12.00 в приміщенні Богуславської районної філії КОЦЗ, за адресою: м. Богуслав, вул. Заросянська, 1.

ПрАТ «Вентиляційні системи» активно розвивається, створює нові робочі місця, в зв’язку з цим є потреба у працівниках в кількості 150 осіб.

Працевлаштування на підприємстві відбувається згідно чинного законодавства, крім того працівникам надається корпоративне харчування, безкоштовне медичне страхування, забезпечення спецодягом і засобами захисту, здійснює довіз працівників власним транспортом до місця роботи (близько 60 маршрутів), є гуртожиток (робітничий хостел). На деяких посадах є можливість працювати вахтовим методом (по 2 тижні). Після проходження медичного огляду роботодавець компенсує працівнику витрати за його проходження.

Якщо маєте питання телефонуйте до нас за 045-61-4-30-88

Сектор взаємодії з роботодавцями Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості