Богуславська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує!

Дата: 22.07.2021 12:58

МІНІ-ЯРМАРОК вакансій з Національною гвардією України в Богуславі Богуславської районної філія КОЦЗ ЗАПРОШУЄ ШУКАЧІВ РОБОТИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У МІНІ-ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ в режимі он-лайн пропонує службу за контрактом за вакансіями: - головний сержант спеціальної комендатури, - начальник варти (головний сержант) взводу, - старший контролер (командир групи) взводу, - контролер, контролер (санітар) - стрілець, старший стрілець - сапер - оператор радіостанції - оператор – експедитор - водій - фельдшер, хімік - слюсар (акумуляторник, мідник, механік) - радіотелеграфіст Грошове забезпечення від 11000 грн. Захід відбудеться о 11:00 28 липня 2021 за адресою: м. Богуслав, вул. Заросянська 1.