Оголошення про проведення конкурсу на заміщення  посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Богуславської міської ради Київської області

Дата: 27.07.2021 11:28

Оголошення

Відповідно до рішення сесії Богуславської міської ради від 26.07.2021 № 1468-17-VIII  «Про оголошення конкурсу на заміщення  посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Богуславської міської ради Київської області», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та проведення конкурсу на зайняття  посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» соціально – гуманітарне управління виконавчого комітету Богуславської міської ради оголошує конкурс на заміщення   посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Богуславської міської ради Київської області (далі - Центр).

Найменування Центру: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Богуславської міської ради Київської області.

Місце знаходження: 09701, Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул. 40 років Перемоги, 10/2.

Основними напрямками діяльності Центру є:

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Умови оплати праці згідно з чинним законодавством.

Прийом документів від претендентів здійснюється    з 08.00 години 27   липня по 17.00  10 серпня 2021 року за адресою: вул.Шевченка,40 м.Богуслав.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та /або надсилає електронною поштою такі документи:

заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку;

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

- перспективний план розвитку надавача соціальних послуг державного/комунального сектору.

- Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

- У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років.

Конкурс відбудеться  у приміщенні соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради за адресою: вул.Шевченка,40 м.Богуслав  16 серпня 2021 року.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів  начальник відділу  соціального захисту населення соціально-гуманітарного управління  виконавчого комітету Богуславської міської ради Вісьтак Руслана Дмитрівна, електронна пошта vistak_rusy@ukr.net, телефон – 097 405 86 21.