Нарада щодо усунення ситуації, що виникла по вулиці Шевченка м.Богуслав (міст через річку Рось)

Дата: 27.07.2021 13:44

Перший заступник міського голови Салата О.П. сьогодні провів  робочу зустріч з представниками ТОВ «Мостобудівельнийзагін №112» та ТОВ «ПФ Мостострой», які проводили роботи по капітальному ремонту частини  дорожнього покриття по вулиці Шевченка м.Богуслав (міст через річку Рось).  Серед присутніх були також заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гогуля О.М., начальник відділу містобудування та архітектури Теребун Г.М., начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Харченко О.О. та інженер технагляду Зозуля О.В. Головним питанням було обговорення та прийняття рішень на усунення ситуації, що виникла по вулиці Шевченка м.Богуслав (міст через річку Рось). Були розглянуті пропозиції всіх сторін. Для прийняття остаточного рішення необхідно додатково вивчити виконавчу документацію та провести повторно робочу зустріч.