Міжнародні змагання по бейсболу

Дата: 05.08.2021 08:13

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

4 серпня стартували Міжнародні змагання по бейсболу, які проходять на базі дитячого оздоровчого закладу "Чайка" в селі Чайки Богуславського територіальної громади Київської області і проходитимуть до 08.08.2021 року.

В змаганнях беруть участь команди України "Atma",  Великобританії,  Іспанії та Литви.

На церемонію відкриття Міжнародних змагань по бейсболу та урочисте привітання були запрошені наступні гості: заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації - Селецький Артур Миколайович, який відкрив турнір першим бейсбольним ударом; голова Богуславської територіальної громади - Хоменко Віталій Миколайович, який привітав всі команди з відкриттям турніру, подякував організаторам, а саме  Українській федерації бейсболу та власникам закладу за масштабно проведену роботу по підготовці і оформленню стадіону для гри в бейсбол до міжнародних стандартів та побажав всім учасникам перемоги. Також слово надавалося Резніченко Світлані Олександрівні, приймаючій стороні змагань та організатору, яка висловила свою подяку, побажання та перспективу на майбутнє, також були запрошені судді міжнародного класу.