Зустріч з громадськістю щодо подання добровільної декларації фізичними особами

Дата: 05.08.2021 12:49

Податківці Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області провели зустріч з громадськістю, де розповіли учасникам про особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Зустріч провела заступник начальника Богуславської ДПІ Лариса ХОДАКОВСЬКА.

Під час зустрічі Лариса ХОДАКОВСЬКА докладно інформувала учасників хто має право скористатись одноразовим добровільним декларуванням, які активи підлягають декларуванню, ставки податку при добровільному декларуванню та терміни подачі декларації.

Крім того доповідач наголосила, що подача одноразової (спеціальної) добровільної декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування таких активів.

Також, Лариса ХОДАКОВСЬКА акцентувала увагу присутніх, що одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Наприкінці заходу учасникам зустрічі було рекомендовано долучитися до інформаційних ресурсів ДПС.

Богуславська ДПІ ГУ ДПС у Київській област