АМУ надала Уряду проблемні питання громад до Дня Діалогу на XVІ Українському муніципальному форумі

Дата: 09.08.2021 08:56

27-29 липня 2021 року Асоціація міст України проводить в Одесі XVІ Український муніципальний форум, в рамках якого відбудуться День місцевої демократії та відкритого врядування, День енергоефективності, День Діалогу: Сталий місцевий соціально-економічний розвиток.

Український муніципальний форум щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

Традиційно, готуючись до Форуму АМУ, провела опитування своїх членів та зібрала проблемні питання діяльності місцевого самоврядування. Перелік проблемних питань  до Дня Діалогу та пропозиції щодо їх розв’язання АМУ надіслала Прем’єр-міністру України з проханням надати доручення Центральним органам виконавчої влади підготувати відповіді на питання.

5 серпня Асоціація міст України направила Звернення, прийняте учасниками ХVІ Українського муніципального форуму, керівникам держави:  Голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову, Президенту України Володимиру Зеленському, Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю.

Загалом зібрано 196 питань у дев’яти сферах:

? Місцеві фінанси

Організаційно-правова основа місцевого самоврядування