Дата: 11.08.2021 13:39

Фото без описуФото без опису

Наслідки небезпечного відпочинку на воді продовжують поповнювати трагічну статистику столичної служби порятунку. Лише з початку року на водоймах Богуславської ТГ загинуло 5 осіб.

Так, 10 серпня о 19:50 до оперативно-диспетчерської служби пожежно-рятувальної частини м. Богуслав надійшло повідомлення, що в річці Рось, по вул. Заросянська втопилася людина.

На місце події  направлено черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав.

Прибувши на місце події, рятувальники за допомогою спецобладнання витягли тіло потопельника.

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до громадян з проханням не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку на водних об'єктах. Відпочивати тільки  в обладнаних для купання місцях. Слідкувати за собою та тими, хто знаходиться поруч.

Пам'ятайте: купатися у стані алкогольного сп’яніння не менш ризиковано, чим сідати у такому стані за кермо автомобіля. Ваше життя - у ваших руках!