A A A K K K
для людей із порушенням зору
Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

«Гаряча лінія» на тему: «Добровільне декларування активів фізичних осіб».

Дата: 13.08.2021 14:45
Кількість переглядів: 493

Заступником начальника Обухівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Київській області Галиною ПЕЛЕШЕНКО проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Добровільне декларування активів фізичних осіб».

Надаємо увазі читачів найцікавішу  підбірку запитань – відповідей на дану тематику.

 

  1. Який збір із задекларованих активів необхідно сплатити фізичній особі?

Із задекларованих активів фізичній особі необхідно буде сплатити збір:

? 9 відсотків щодо валютних цінностей на рахунках в іноземних фінансових установах, а також з інших активів, що знаходяться за кордоном;

Як альтернативу платник податків може обрати ставку 11,5 відсотка із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

? 5 відсотків щодо валютних цінностей на рахунках у банках в Україні, а також інших активів, що знаходяться (зареєстровані) в Україні;

Як альтернативу платник податків може обрати ставку 6 відсотків із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

? 2,5 відсотки щодо номінальної вартості державних облігацій України, придбаних декларантом у період з 01 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року.

Як альтернативу, платник податків може обрати ставку 3 відсотки із сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

  1. Чи можливо уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації?

 

У період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до цього підрозділу декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, виключно шляхом подання нової одноразової (спеціальної) добровільної декларації у порядку, визначеному цим підрозділом. При цьому  попередньо подана одноразова (спеціальна) добровільна декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою.

   Після завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування платник податків має право подати уточнюючий розрахунок до  раніше поданої одноразової (спеціальної) добровільної декларації виключно у випадках, передбачених цим підрозділом.

 

 

  1. Яким чином здійснюється сплата збору у разі вибору декларантом ставки збору, що передбачає сплату такого платежу трьома рівними частинами??

У разі вибору декларантом ставки збору, що передбачає сплату такого платежу трьома рівними частинами, сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом таким чином: перший платіж – протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації; другий платіж – до 01 листопада  2023 року; третій платіж – до 01 листопада 2024 року.

 

Обухівський сектор організації роботи


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень