Анкета-опитування "Візьми участь у розробці Стратегії розвитку Богуславської об'єднаної територіальної громади на 2022-2027 рр."

Дата: 19.08.2021 12:32

Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому у Богуславській ОТГ триває процес написання Стратегії розвитку Богуславської об’єднаної територіальної громади на 2022-2027 рр.

Із метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії Богуславської ОТГ, просимо Вас долучитися до участі в анкетуванні.

Результати опитування є важливими для врахування думки мешканців, підприємців, активістів, молоді. Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію по життєдіяльності громади. Отримані та оброблені результати будуть використані при розробці Стратегії Богуславської ОТГ на 2022-2027 роки.

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

АНКЕТА ОПИТУВАННЯ БІЗНЕСУ