Перевірка інспекторами Обухівського районного управління ДСНС України

Дата: 19.08.2021 16:02

Фото без описуФото без опису

19 серпня інспекторами Обухівського районного управління спільно з представниками об’єкту, було проведено позапланову перевірку ТОВ «ГАЛА-СЕРВІС» за адресою: с. Шупики, вул. Центральна.

В ході перевірки проведено огляд електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, наявності автоматичної пожежної сигналізації, зовнішнього водопостачання.

Рятувальниками було проведено протипожежні інструктажі з персоналом об’єкта та наголошено на дотриманні вимог пожежної безпеки, як в робочий час так і в дома.

По закінченню заходу рятувальниками нагадали про правила поведінки на водних об’єктах, сталювання сухої рослинності та дії під час виявлення ВНП.