Святкування Дня Незалежності на території Богуславської громади

Дата: 25.08.2021 09:30

Напередодні в Богуславській територіальній громаді з нагоди Дня Державного Прапора та  30-ї річниці Дня Незалежності України відбулись святкові та урочисті заходи. 23 серпня проводилось урочисте підняття державного Прапора України, відкриття садово-паркової скульптури у «Казковому містечку» та святковий концерт дитячо-юнацької рок-студії «Спалах». В День Незалежності України відбувся футбольний турнір серед ветеранів, розміщення презентаційних наметів старостинських округів, виставка-продаж на «Мистецькій алеї», дитяча розважальна програма, виставковий простір з проведенням майстер-класів на «Алеї митців» та багато іншого.

Міський голова Віталій Хоменко привітав присутніх зі святом, побажав нашій державі та громаді миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України. Також до присутніх зі словами вітання звернувся депутат Київської обласної ради Арташес Татоян.  Керівництво вшанувало хвилиною мовчання світлу пам'ять тих, хто вже ніколи не повернеться до нас, залишившись навічно в наших серцях, героїв Майдану та героїв АТО. Також провели церемонію нагородження кращих людей громади. Завершились урочисті заходи святковим концертом.