Дата: 01.09.2021 10:36

Сьогодні, в День знань, міський голова Віталій Хоменко завітав до Богуславського навчально-виховного об"єднання "Ліцей №3-Мала академія наук" Богуславської міської ради на святкову лінійку. Вітальні слова очільника линули на адресу всього педагогічного та трудового колективу закладу, найменших і найстарших його вихованців та батьків. Віталій Миколайович побажав наснаги, терпіння, витримки, впевненості у вибраному шляху та вдалого початку навчального року!

Також до привітань приєднались депутати Богуславської міської ради Кипиченко Леонід Михайлович та Резніченко Анатолій Леонідович, які за підтримки депутата Обухівської районної ради Цикаленка Юрія подарували школі спортивний інвентар.