Міський голова Віталій Хоменко та начальник соціально-гуманітарного управління Оксана Поліщук сьогодні представили новообраного директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг
Дата: 01.09.2021 15:09
Кількість переглядів: 514
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/1f71eeaf9b3d03fb912cf83e3ada9787.jpg)
Міський голова Віталій Хоменко та начальник соціально-гуманітарного управління Оксана Поліщук сьогодні представили новообраного директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Богуславської міської ради» Ковальову Наталію Василівну, яка перемогла у конкурсі на цю посаду та очолюватиме цю галузь в громаді. Керівництво привітало нову очільницю з призначенням та побажали конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/65544d042e9bce5c2905ae13a7eb8d27.jpg)
« повернутися