ПРОГРАМА заходів до Дня фізичної культури і спорту в Україні на території Богуславської територіальної громади «СПОРТ для ВСІХ»

Дата: 07.09.2021 16:03

заходів до Дня фізичної культури і спорту в Україні

на території Богуславської територіальної громади

«СПОРТ для ВСІХ»

11 вересня 2021

1. 09.00 год.  - Масовий  забіг (вул. Шевченка, 40 – вул. Франка, 4);

• забіг проходитиме в рамках Всеукраїнського забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ” та Міжнародної факельної естафети «ВСЕСВІТНІЙ БІГ МИРУ ЗАРАДИ ГАРМОНІЇ», запрошуються усі бажаючі у відповідності до вікової категорії, що додається;

1. 09.00 год.  - Турнір з пляжного волейболу (ДОЗ «Чайка»);

1. 10.20.год. - початок розважальної програми

• флешмоб

• культурно-освітня акція «Майбутнє України – здорова нація!»

• спорт-кросвод

• презентаційно-показові виступи різних видів спорту

1. 11.20 год. - Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні (площа Я. Мудрого);

1. 12.30 год. - Футбольні змагання (БКСЗ «Колос»);

1. 14.00 год. - Спортивно-родинне свято «Мама, тато, я – дружня спортивна сімя» (БКСЗ «Колос»), запрошуються всі бажаючі (склад родини: 2- дорослих і 1-дитина до 10 років).

12 вересня 2021

1. 12.35 год. – Міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг миру заради гармонії» (12.35 год. - с. Шупики, 13.00 год. – Богуслав (Льодограй), 15.20 год. – с. Ісайки)

2.  16.00 год. – Турнір з настільного тенісу (індивідуальний та парний), (БККЗ «Будинок культури»)

ЗАБІГ

1. 09.00 год. – реєстрація (вул. Шевченка, 40)

2. 09. 30 год. -  Старт вікової категорії від 15 років, вул. Шевченка, 40

3. 09. 45 год. -  Старт вікової категорії від 12-14 років (7-9 класи), вул. Шевченка, 24 (перехрестя вулиць Шевченка і Корсунська);

4. 10.00 год. -  Старт вікової категорії від 10 -11 років (5-6 класи), (перехрестя вулиць Шевченка і Мисайлівська);

5. 10. 15 год. -  Старт вікової категорії до 9 років, фонтан «Три слони»:

- 09.50 год. -  реєстрація наймолодшої вікової категорії (білі фонтану),