В рамках Всеукраїнського забігу з легкої атлетики, присвяченого пам'яті загиблих воїнів України, юні спортсмени нашої громади взяли участь у масовому забізі.
Дата: 11.09.2021 10:26
Кількість переглядів: 280
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/898d6796bdfff870f8e75982d9f94707.jpg)
Сьогодні Україна відзначає День фізичної культури і спорту. В рамках Всеукраїнського забігу з легкої атлетики, присвяченого пам'яті загиблих воїнів України, юні спортсмени нашої громади взяли участь у масовому забізі.
Реєстрація учасників відбувалась біля адмінбудівлі по вул. Шевченка, 40, звідти легкоатлети й стартували.
Багато емоцій, хвилювань і, звичайно, волі до перемоги!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/0c66e549c69b21fa3c0abfc947d263f4.jpg)
« повернутися