16 вересня 2021 року на території Богуславського академічного ліцею № 1 Обухівським РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно Богуславською міською радою було проведено турнір «Моя професія «РЯТУВАЛЬНИК»
Дата: 16.09.2021 16:18
Кількість переглядів: 422
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/ebc0a9fc3768e14f8b3920ca98fba85d.jpg)
16 вересня 2021 року на території Богуславського академічного ліцею № 1 Обухівським РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно Богуславською міською радою було проведено турнір «Моя професія «РЯТУВАЛЬНИК». 11 команд з навчальних закладів громади прийняли участь у турнірі. Команди повинні були пройти 7 етапів, а саме: естафета, одягання бойового одягу, рятування на воді, відпочинок, гасіння пожежі, надання допомоги та перекачка води. На кожному етапі учасники команд дізнавалися про роботу рятувальника у надзвичайних ситуаціях.
В запеклій боротьбі перемогу отримали:
ІІІ місце – команда «Лобунські рятувальники»» Богуславський ліцей № 2
ІІ місце – команда «Спалах» Дибинецька гімназія
І місце – команда «БЕМС» Мисайлівська гімназія
Провідний інспектор ВЗНС
Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області
майор служби цивільного захисту Вадим ВОЛОШИН
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/010ab744c3615f633eb838028e80896b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/854642e92ba9ff386974e4d5d0afa472.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/2ba40663013888a9f44209b931d4366d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/8c90f487e719dd5c0bf80efc8e119f5c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/aa7e78668b6311b668a160f757b41282.jpg)
« повернутися