Вареники - то наше все!
Дата: 26.09.2021 17:16
Кількість переглядів: 330
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/d9ec144d75bc12cea6e3bb4eff90eb76.jpg)
Вареники - то наше все!
Дійсно, ця українська національна страва не полишає будь-якого застілля вже кілька століть. А скільки начинок - і не перелічити!
У вареничному мистецтві вчора змагалися господині Дибинецького старостинського округу. Частували варениками з картоплею, капустою, сиром, м'ясом, з подвійною начинкою, пиріжками зі сливами, вишнею, капусняком... Та ще й під супровід пісень у виконанні фольклорного гурту "Гончарівна".
Молоді господині вчилися ліпити смакоту на майстер-класі від дибинецьких майстринь, а самі наймолодші малювали фантастичні вареники і мріяли колись їх з'їсти.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/516938027443c86bdc996b685a637380.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/6fec2d3b0f0bfe2c4ebbf900e2eab36a.jpg)
« повернутися