Богуславщина - така знайома, і така незнана Серед 9-ти громад, створених на Обухівщині, Богуславська стала найперспективнішою у сфері туризму.
Дата: 26.09.2021 12:26
Кількість переглядів: 241
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/69ccd1334408fff631b8eadaaf3455e7.jpg)
Богуславщина - така знайома, і така незнана
Серед 9-ти громад, створених на Обухівщині, Богуславська стала найперспективнішою у сфері туризму. Тож саме унікальний Богуславський край сьогодні став платформою для туристичного форуму "Впровадження інноваційних технологій щодо популяризації туризму в Обухівському районі", який як господар відкрив голова Богуславської територіальної громади Віталій Хоменко разом із гостями - головою Обухівської РДА Олександром Гомоном та головою Обухівської районної ради Антоном Кармановим.
У фойє будинку культури учасників форуму та гостей зустрічала виставка, де свої вироби демонстрували майстри декоративно-ужиткового мистецтва, та майстерність - учні Богуславського центру професійно-технічної освіти та вищого професійного училища сфери послуг. Також всі мали нагоду ознайомитись з фотовиставкою "Щаслива планета", яка зібрала світлини як професіоналів, так і аматорів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/c306c1a7ba79a31e8b7a16ff6532eb44.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/84bfae9d4d2651f5fcd3603718db2749.jpg)
« повернутися