В рамках проведення форуму презентацію туристичного потенціалу нашого краю провела керівник сектору інформаційної діяльності Обухівської райдержадміністрації Лія Корнієнко
Дата: 26.09.2021 16:32
Кількість переглядів: 336
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/a3f90df2307b51c146339f8c01c06faf.jpg)
В рамках проведення форуму презентацію туристичного потенціалу нашого краю провела керівник сектору інформаційної діяльності Обухівської райдержадміністрації Лія Корнієнко, яка є ідейним провідником і куратором розвитку туризму на Обухівщині.
Детальніше про туристичну Богуславщину можна прочитати за посиланням mandruy.com.ua
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/fc418802d14a1cfeec4f0eb0d15de862.jpg)
« повернутися