Дата: 01.10.2021 12:40

Традиційно в перший день жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Керівництво Богуславської територіальної громади долучилось до святкування, привітаннь та флешмобу "Подай руку доброти", започаткованого директором Центру надання соціальних послуг Ковальовою Н.В. Так, міський голова Віталій Хоменко та депутат Київської обласної ради Арташес Татоян подарували Центру надання соціальних послуг постільну білизну, рушники, подушки, грошові сертифікати.

Також до привітань долучились студенти КЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім..І.С.Нечуя-Левицького», які зачитували вірші та пригощали стареньких солодощами.