Також сьогодні, 6 жовтня, відбулося робоче засідання постійної депутатської комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики Богуславської міської ради.

Дата: 06.10.2021 16:44

На порядок денний було винесено одне питання, а саме: внесення змін до рішення від 23.12.2020 року № 55-03-VIII «Про міський бюджет Богуславської громади на 2021 рік», які передбачають зміни по видатках до загального та спеціального фондів. Зокрема йдеться про збільшення капітальних видатків для освітніх закладів: для Богуславського НВО «Ліцей № 3-МАН», Богуславського ліцею № 2 та Богуславського академічного ліцею № 1 на облаштування систем автоматичної пожежної сигналізації.

Також додаткові кошти можуть надійти для капітального ремонту частини покрівлі приміщення старої школи Хохітвянської гімназії та на проектні роботи в частині кошторисної документації для Богуславського академічного ліцею № 1, спрямовані на енергозберігаючі заходи.