«Богуслав — чемпіон!» Під таким лозунгом проходило відкриття «Активного» парку у Богуславі.
Дата: 11.10.2021 16:02
Кількість переглядів: 356
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/dd14976cb8b7103dc78ebe6874d3a0c8.jpg)
«Богуслав — чемпіон!»
Під таким лозунгом проходило відкриття «Активного» парку у Богуславі.
В рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Здорова країна” на території Київської області триває відкриття спортивних майданчиків. Наразі встановлено вже близько 50-ти “активних” парків.
Відкривали парк у Богуславській громаді голова Обухівської РДА Олександр Гомон, начальник управління молоді та спорту Київської обласної держадміністрації Сергій Тимофєєв та голова Богуславської територіальної громади Віталій Хоменко.
— Ми приділяємо велику увагу розвитку спорту. Для нас важливо, щоб займатися ним міг кожен бажаючий у вільний час. “Активні” парки, безумовно, приклад того, що спорт може бути доступним і сучасним — у вітальному слові зазначив голова Обухівської РДА Олександр Гомон.
Проєкт “активні” парки спрямований на організацію оздоровчої рухової активності громадян. Майданчики встановлюються в загальнодоступних місцях, щоб кожен охочий міг долучитися до занять спортом. Всі тренажери розраховані на виконання декількох вправ. Унікальність майданчика у спеціальних таблицях із QR-кодом. Відсканувавши його, можна завантажити відеоінструкції від VIP-тренерів із комплексом вправ.
Сумку зі спортивним інвентарем, який гості привезли у подарунок, передали координатору програми Президента України «Активні парки» у Богуславі Артему Зозулі.
Тож, приходьте на стадіон. З правої сторони, над місцями для вболівальників, знаходиться «активний» парк. Наводьте свій смартфон на табличку з QR-кодом обраної вами вправи і… тренуйтесь. Та будьте здорові!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/32bcb26dbc3b63c62afcfc5f814b1340.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/b9a18b8a0e5700fb8be8ad83ae8022f8.jpg)
« повернутися