«Богуславська сила духу, мужності та звитяги»

Дата: 16.10.2021 14:01

«Богуславська сила духу, мужності та звитяги»

100 років тому у Богуславі при штабі 3-го батальйону військового полку був створений спортивний клуб, метою якого було виховання сильних, витривалих і мужніх захисників Вітчизни, а серед 8-ми спортивних секцій обов’язковою була стрілецька.

Саме сторіччю спортивного руху на Богуславщині, Дню козацтва, Дню захисників і захисниць України та 40-річчю Богуславської дитячо-юнацької спортивної школи був присвячений інформаційно-просвітницький захід, який проводили відділ культури, молоді та спорту соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради за підтримки депутата Київської обласної ради Арташеса Татояна.

Перегортаючи сторінки становлення спортивної слави Богуславщини, згадали тих, хто стояв у витоків, хто роками прищеплював молоді любов до занять фізкультурою та готував спортсменів високого класу, та тих, хто сьогодні є гордістю рідного краю.