У Богуславській міській раді триває робота постійних депутатських комісій

Дата: 19.10.2021 13:36

У Богуславській міській раді триває робота постійних депутатських комісій

Так, 18 жовтня, члени постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування та агропромислового розвитку Богуславської міської ради розглянули питання про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення сільського господарства та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі для ведення особистого селянського господарства.

19 жовтня депутати провели засідання комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту, екології, та охорони навколишнього середовища, та взаємодії з учасниками АТО (ООС), де розглядали питання надання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію.