Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з постачання теплової енергії

Дата: 25.10.2021 13:35

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» комунальне підприємство Богуславської міської  ради «Богуславське житлово-комунальне підприємство» інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на надання послуг з  постачання теплової енергії з 01.11. 2021 року.

Розмір проектних тарифів складає:

Для першої групи споживачів (населення) за 1 Гкал з використанням природного газу,  у яких встановлені прилади обліку теплової енергій -  2922,50    грн. в т.ч. ПДВ:

- виробництво теплової енергії    2249,41 грн. з ПДВ за  1 Гкал

- транспортування теплової енергії     652,82 грн., з ПДВ за  1 Гкал

- постачання теплової енергії     20,27 грн., в т.ч. ПДВ за  1 Гкал

за опалення 1 кв.м. загальної площі для споживачів, у яких відсутні

прилади обліку-   56,53 грн., з ПДВ  (опалювальний сезон – 39,56 грн.,  літній період –  16,97грн.)

Для другої  групи  споживачів за 1 Гкалз використанням природного газу, у яких встановлені прилади обліку теплової енергії -    4271,24  грн. в т.ч. ПДВ:

- виробництво теплової енергії    3684,79 грн., з ПДВ за  1 Гкал.

- транспортування теплової енергії     565,53 грн., з ПДВ за  1 Гкал.

- постачання теплової енергії   20,92 грн., з ПДВ за  1 Гкал.

Для другої  групи споживачів (бюджетних установ, організацій, з  використанням нетрадиційних видів палива) за 1 Гкал, у яких встановлені прилади обліку теплової енергії  -  3835,78   грн. в т.ч. :

-  виробництво теплової енергії   3225,95   грн., з ПДВ за  1 Гкал.

- транспортування теплової енергії   589,48   грн., з ПДВ за  1 Гкал.

-  постачання теплової енергії      20,34 грн., з ПДВ за  1 Гкал.

Для  третьої групи  споживачів за 1 Гкалз використанням природного газу, у яких встановлені прилади обліку теплової енергії – 7080,85    грн. в т.ч. ПДВ:

- виробництво теплової енергії      6172,60    грн., з ПДВ за  1 Гкал.

- транспортування теплової енергії      874,69   грн., з ПДВ за  1 Гкал.

- постачання теплової енергії       33,56  грн., з ПДВ за  1 Гкал.

Підставою для перегляду тарифів на ліцензовану діяльність є зростання практично всіх статей витрат, що входять до структури тарифу.

Пропозиції та зауваження від споживачів приймаються в термін до 28.10.2021 року на поштову адресу КП БМР «Богуславське житлово-комунальне підприємство» : 09701, Київська область, м. Богуслав, вул. Польова,46А  або на електронну адресу підприємства: bzkp@ukr.net

Розширена інформація з пояснювальною запискою та розрахунками планових витрат на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії наведена у додатках.