ПОНАД 70 ПРОЄКТІВ: ЯК ЦЬОГО РОКУ ЗМІНЮЮТЬ ІНФРАСТРУКТУРА НА КИЇВЩИНІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Дата: 28.10.2021 11:19

На Київщині цього року понад 70 проєктів включили до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Частину вже завершили, на решті роботи проходять за планом.

На цьому сьогодні, 27 жовтня, акцентував голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Працюємо над вдосконаленням регіональної інфраструктури. Це тривалий, але результативний процес. Розвиваємо освітню, дорожню та спортивну сферу. А паралельно покращуємо дорожню. Без якісних доріг про комфорт не може йтись, тож особливу увагу приділяємо тому, щоб «зшивати» населені пункти Київщини між собою», – прокоментував Василь Володін.

Відтак цього року до «Великого будівництва» в області включили шість приймальних відділень в опорних лікарнях, шість шкіл, шість дитсадків, шість спортивних об’єктів, один центр з надання адміністративних послуг і 47 доріг.

14 соціальних проєктів на Київщині вже реалізували. Також на автошляхах проклали 90% асфальту від запланованого.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА