НА КИЇВЩИНІ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУВАЛИ МІСТ НА ДОРОЗІ, ЯКА З’ЄДНУЄ ДВА РАЙОНИ

Дата: 28.10.2021 11:20

На Київщині на дорозі Узин-Василів-Германівка-Трипілля капітально відремонтували міст.

Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«У вдосконаленні дорожньої інфраструктури важливу роль відіграє оновлення мостів. Нещодавно відремонтували ще один. Об’єкт розташовується на дорозі, яка з’єднує Білоцерківський і Обухівський райони. Зараз готуємо його до здачі в експлуатацію», – зазначив Василь Володін.

Міст почали ремонтувати рік тому. Загальна вартість робіт склала 5,2 млн грн. Проєкт реалізували в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Нагадаємо: на дорогах Київщини вже влаштували 70,6 км нового асфальту. Це понад 90% від очікуваних планів на 2021 рік.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА