Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акта - «Про затвердження Правил благоустрою території Богуславської територіальної громади Обухівського району Київської області»

Дата: 29.10.2021 13:35

Оголошення

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  від 11.09.2003 №1160-ІУ (із змінами та доповненнями), Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 № 308 (із змінами і доповненнями), з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Богуславська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Богуславської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Богуславської територіальної громади Обухівського району Київської області»

Даний проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та спрямований на приведення до норм чинного законодавства України у зв’язку з набуттям чинності з 06.02.2018 р. Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 р. №310 за процедурою регуляторного акт, врегулювання спірних питань, задоволення  потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

З проектом регуляторного акта можна ознайомитись на офіційному сайті Богуславської міської ради https://boguslavska-gromada.gov.ua в розділі – регуляторна діяльність.

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді упродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

09701,  Київська обл.,  Богуславський р-н.,  м.Богуслав,  вул. Франка І., 4

На електронну адресу: boguslav_mrada@ukr.net