Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 12.11.2021 09:19

З настанням холодів в період з 01 вересня 2021 року по 11 листопада 2021 року в місті Богуслав та Богуславській територіальній громаді було здійснено 15 бойових виїзди з них 13 на пожежі, 1 на проведення аварійно рятувальних робіт та 1 на хибний виклик. Місцями виникнення  пожеж являються:

•7 пожеж пов’язані з горінням трав’яного настилу та сміття

•4 пожежі  які виникли в житловому секторі та 2 пожежі які виникли в недіючих спорудах

Причинами загорань являються:

•необережне поводження з вогнем – 8 пожеж

•коротке замкнення електромережі – 2 пожежі

•порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення- 3

Надзвичайних ситуацій за період з 1 вересня 2021 року по 11 листопада 2021 року  не сталося.

Хотілося б звернути увагу на одну з причин виникнення пожеж. Зараз в Україні триває опалювальний сезон і через елементарне нехтування громадянами правилами пожежної безпеки збільшується кількість пожеж що в деяких випадках призводить до травмування та навіть загибелі людей. Пам’ятайте, що при користуванні електромережою забороняється використання пошкоджених електропроводів, розеток, та інших електроприладів. При користуванні опаленням забороняється використання саморобних та несертифікованих нагрівальних приладів, перед  початком користування пічним опаленням потрібно очистити димоходи та піч від сажі і проводити цю чистку не рідше одного разу на 3 місяці.  Рятувальники Обухівського районного управління Богуславської територіальної громади закликають громадян бути свідомими, та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті, адже, за статистикою, основними причинами виникнення пожеж в житловому секторі в цей період є коротке замкнення електромереж та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалення!

Начальник Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області підполковник служби ЦЗ Олександр ГОЛОВАЧ