СИСТЕМУ ТЕПЛОВОЇ ПІДЛОГИ ВСТАНОВИЛИ В НОВОЗБУДОВАНОМУ ДИТСАДКУ НА КИЇВЩИНІ

Дата: 12.11.2021 10:28

Будівництво дитсадка в селі Синяк Бучанського району знаходиться на фінальній стадії. Більшу частину робіт на об’єкті вже виконали. Тож завершити проєкт планують до кінця цього року.

Про це сьогодні, 11 листопада, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Ми продовжуємо розвивати сферу дошкільної освіти Київщини. Цього року реалізуємо шість проєктів, але об’єкт будівництва тільки один, і він розташовується у селі Синяк. Усі ключові роботи там уже завершили. Тож незабаром ще один новий і комфортний дитсадок у регіоні повноцінно запрацює», – прокоментував Василь Володін.

У рамках проєкту в дитсадку провели опалення, системи водопостачання, вентиляції та теплової підлоги, провели зовнішнє опорядкування фасадів  і внутрішнє оздоблення. Окрім цього, змонтували освітлення, охоронну та пожежну сигналізації, а також замовили обладнання і меблі. Попереду – проведення благоустрою прилеглої території.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА