Дата: 21.11.2021 12:34

Сьогодні – 21 листопада – вся Україна згадує події, які змінили хід нашої історії, коли українці на увесь світ заявили про своє прагнення жити у вільній, незалежній, демократично розвиненій європейській державі - День Гідності та Свободи, що відзначається на честь Помаранчевої Революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Сьогодні, у річницю такої значної для нашої держави події, біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні пройшли урочистості, до яких долучились депутат Київської обласної ради Арташес Татоян, перший заступник міського голови Олександр Салата, секретар міської ради Владислав Шпак, представники підприємств, установ, організацій, учнівська молодь, студенти.

Віддаючи шану пам'яті загиблим землякам і всім тим, хто ціною власного життя стали на захисті прав і свобод людини, учасники заходу схилили голови у хвилині мовчання, та поклали живі квіти біля підніжжя пам'ятного знаку.

Як і по всій Україні, так і в Богуславі, за Героями Небесної Сотні пройшла поминальна літургія, яку провів Благочинний Богуславської громади, настоятель Храму Покрови Божої Матері, отець Ігор.