СЕРЕД УСІХ ПРОЄКТІВ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ШКОЛИ НА КИЇВЩИНІ МАЮТЬ НАЙВИЩИЙ ВІДСОТОК БУДІВЕЛЬНОЇ ГОТОВНОСТІ
Дата: 23.11.2021 10:47
Кількість переглядів: 297
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/b6de45f826b7880e1c85dc745b0b2f1a.jpg)
Упродовж 2021 року президентська програма «Велике будівництво» охопила на Київщині 19 соціальних об’єктів. Найвищий показник будівельної готовності наразі мають школи – 98,6%.
Про це сьогодні, 22 листопада, повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.
«За рік показали хороший результат, тож тепер наша область має ще п’ять сучасних шкіл. Ще в одному закладі загальної середньої освіти будівельно-монтажні роботи продовжуються. Там роботи йдуть за планом», – прокоментував Василь Володін.
Зазначимо, що в 2022 році розвиток шкільної системи на Київщині продовжать. Відтак у рамках «Великого будівництва» планують добудувати п’ять об’єктів.
Повідомляє пресслужба Київської ОДА
« повернутися