У СЕЛІ ВЕЛИКА КАРАТУЛЬ В РАМКАХ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ ОНОВЛЮЮТЬ ВУЛИЦІ
Дата: 25.11.2021 11:09
Кількість переглядів: 337
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/5f7454d0d1121e0ad77480d2fa797e37.jpg)
У селі Велика Каратуль на Бориспільщині триває капітальний ремонт дорожнього покриття на частинах двох вулиць – Середньої та Перемоги. Роботи виконуються у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Про це сьогодні, 23 листопада, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
«Ми оновлюємо не лише автошляхи між населеними пунктами. У нас також є проєкти з покращення інфраструктури безпосередньо в селах, селищах і містах Київщини. Для розвитку регіону це не менш важливо. Зараз, наприклад, проводимо капремонт вулиць у селі Велика Каратуль. Населення там складає понад 1,5 тис. людей. Плануємо, що до кінця року тамтешні жителі отримають дві якісні дороги», – зазначив Василь Володін.
За місяць роботи дорожники на об’єкті виправили профіль щебеневих основ, влаштували вирівнюючі шари з піщано-гравійної суміші, а також покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю.
Повідомляє пресслужба Київської ОДА
« повернутися