ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ!

Дата: 26.11.2021 14:20

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ!

18 листопада 2021 року Київська обласна рада прийняла рішення «Про обласну відзнаку — Стипендію Київської обласної ради учасникам зовнішнього незалежного оцінювання» за № 177-07-VIII.

Відповідно до Положення про Стипендію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, випускникам шкіл Київської області, які отримали 200 балів з одного або декількох навчальних предметів, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, вручається диплом «Стипендіат Київської обласної ради» та виплачується одноразова грошова винагорода у розмірі 10 тис. грн. (без врахування сум оподаткування).

З рішенням Київської обласної ради від 18.11.2021 № 177-07-VIII «Про обласну відзнаку – Стипендія Київської обласної ради учасникам зовнішнього незалежного оцінювання» можна ознайомитися за посиланням:https://kor.gov.ua/.../pro_oblasnu_vidznaku_stypendiia...