Податківці Обухівщини провели благодійний ярмарок  «День  святого Миколая - ми разом»

Дата: 20.12.2021 16:13

Податківці Обухівщини провели благодійний ярмарок

«День  святого Миколая - ми разом»

В рамках творчо-соціального простору «Екосистема ДПС» податківці Обухівщини долучилися до  проведення благодійної ярмарки «День  святого Миколая - ми разом».

Здавна відомо, що Микола Чудотворець допомагає тим,  хто потребує його допомоги, а в  легендах він прославляється як захисник знедолених, нужденних та хворих, який вважав допомогу своїм покликанням.

Тож для привітання  дітей-сиріт  із святом Дня Святого Миколая, податківці Обухівщини організували та провели 17 грудня 2021 благодійний ярмарок.

На ярмарку були представлені  роботи  творчих дітей працівників податкового органу: вироби з  дерева, в’язані іграшки, вишивка, плетіння, картини, вироби юних винахідників, - всі роботи виконані здібними дітками власноруч.

Такі заходи виховують у дітей та дорослих милосердя, адже кошти, отримані  від проведеного ярмарку, направлені   для придбання   подарунків   дітям-вихованцям  ЦПРД у с. Циблі.