МАЙЖЕ 160 КМ НОВОГО АСФАЛЬТУ НА МІСЦЕВИХ ДОРОГАХ ПРОКЛАЛИ В ПРИСТОЛИЧНОМУ РЕГІОНІ ЗА ДВА РОКИ

Дата: 22.12.2021 14:15

За два роки на місцевих дорогах Київщини проклали майже 160 км нового асфальту. Такими є результати оновлення дорожньої інфраструктури пристоличного регіону в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 21 грудня, розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«За ці два роки інфраструктура Київщини стала в рази якіснішою. Особливу увагу ми приділяли вдосконаленню автошляхів. Оновили низку доріг, ліквідували безліч проблемних ділянок. Від цього залежить безпека всіх учасників дорожнього руху, тому поступово будемо рухатись до того, щоб по території всього пристоличного регіону дороги були покриті якісним асфальтом», – акцентував Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА