Всіх християн західного обряду вітаємо зі світлим святом Різдва Христового!

Дата: 24.12.2021 13:11

Всіх християн західного обряду вітаємо зі світлим святом Різдва Христового!

Щороку яскрава Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого чекають цілий рік, як дорослі так і діти. Воно несе кожному з нас добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій та бажань.

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогоріч воно стане початком дороги в новий мирний та щасливий рік. Нехай Боже благословення увійде до кожної домівки, а між людьми панують любов і братерство.

Вітаємо з католицьким Різдвом, з прекрасним і добрим святом! Бажаємо затишку в домі та в душі, чудесного аромату ялинки і великого щастя в житті. Нехай яскрава зоря на небі завжди дарує радість і віру, нехай доля буде щедрою на подарунки та гарні звістки!