Служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранівв АТО / ООС та членів їх родин

Дата: 10.01.2022 09:25

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

Зокрема, при центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранівв АТО / ООС та членів їх родин. Мета діяльності служби – розширення доступу до психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

На Телефоні довіри чергують кваліфіковані фахівці-психологи та юрист, які надають підтримку у подоланні особистих та сімейних психологічних і правових проблем.

Посилання на сторінку центру у Facebook щодо роботи Телефону довіри – https://www.facebook.com/954380571296957/photos/a.954383834629964/2822493617818967/?type=3&theater