Служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранівв АТО / ООС та членів їх родин
Дата: 10.01.2022 09:25
Кількість переглядів: 631
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/f6af9d7c837247d4790a3d3bea542afc.png)
У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.
Зокрема, при центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранівв АТО / ООС та членів їх родин. Мета діяльності служби – розширення доступу до психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості.
На Телефоні довіри чергують кваліфіковані фахівці-психологи та юрист, які надають підтримку у подоланні особистих та сімейних психологічних і правових проблем.
« повернутися