Богуславський відділ управління соціального захисту населення Обухівської райдержадміністрації інформує! До уваги отримувачів житлових субсидій

Дата: 13.01.2022 08:53

До уваги отримувачів житлових субсидій

У зв’язку зі скасуванням у Київській області з 23 грудня 2021 року «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та відповідно до п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року №247 «Про особливості надання житлової субсидії» розрахунок житлової субсидії з січня 2022 року буде проводитись без збільшення на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг.

З урахуванням вищезазначеного, Богуславський відділ УСЗН Обухівської РДА повідомляє про проведення перерахунку призначеної житлової субсидії з січня 2022 року, який приведе до зменшення розміру призначеної житлової субсидії.

Заступник начальника управління начальник відділу Володимир ХОМЕНКО.